Pracuj w kampanii RoślinnieJemy!

Nowy rok, nowi my, bo jesteśmy jeszcze bardziej chętni do działania na rzecz rozwoju sprawiedliwego systemu żywności wolnego od cierpienia zwierząt. Każdy i każda z nas swoimi działaniami na rzecz RoślinnieJemy codziennie przyczynia się do realnych zmian na świecie. 

Czy w tym roku chcesz wykorzystać swój potencjał i robić dobre rzeczy dla środowiska? Często szukasz innowacyjnych metod produkowania żywności z czystej ciekawości? Masz pomysły na projekty, których celem jest rozwój nowości na przykład dotyczących alternatywnych źródeł białka? A może wiesz, jak prowadzić współprace biznesowe i chcesz wykorzystać tę umiejętność we wprowadzaniu roślinnych produktów na rynek? 

RoślinnieJemy to nieskończona ilość możliwości do samorozwoju, poznania inspirujących osób, ale przede wszystkim to ogromny krok ku roślinnej przyszłości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w kampani RoślinnieJemy, wejdź tutaj. Dowiesz się między innymi, jak zgłosić się do rekrutacji, jakie są wymagania i warunki pracy oraz co RoślinnieJemy zyska, rozpoczynając współpracę z Tobą. 

Mamy nadzieję, że ten rok będzie pełen dobrych zmian w systemie żywności i nie tylko!

Źródło:RoślinnieJemy
    Ola Brzeska
    Uczennica 3 klasy liceum o profilu społeczno-prawnym. Zmotywowana do zmieniania świata na lepsze, a zmiany zawsze zaczyna od siebie. W wolnej chwili uprawia jogę, chodzi na spacery z psem i spędza sporą ilość czasu w kuchni testując nowe roślinne przepisy.