Plant-Powered Perspectives 2022

Szykujemy już piątą edycję konferencji Plant-Powered Perspectives – flagowego wydarzenia RoślinnieJemy i największego w tej części Europy spotkania wszystkich, którzy widzą przyszłość w transformacji systemu żywności. Spotykamy się już 27 i 28 października!

Konferencja Plant-Powered Perspectives to okazja, aby przyjrzeć się, jak dzisiaj wygląda rynek produktów roślinnych i co możemy zrobić, aby przyspieszyć jego rozwój. Podczas tegorocznej konferencji szczególną uwagę zwrócimy na szerszy kontekst transformacji żywnościowej w Polsce i Europie, rolę polskich firm spożywczych w kreowaniu nowego paradygmatu dla branży spożywczej, wzrost finansowania nowej żywności ze środków publicznych i prywatnych, jak i kwestie związane z docieraniem z ofertą roślinną do mniej oczywistych grup konsumenckich. Szczegółowy program jest ciągle aktualizowany i znajdziecie go na stronie konferencji

Czytaj też: Relacja z Plant Powered Perspectives 2021

Źródło: RoślinnieJemy

Tegoroczna konferencja odbędzie się zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i online. Jest to świetna okazja na zdobycie nowej wiedzy i poznanie zarówno osób związanych z branżą HoReCa i FMCG oraz inwestorów i producentów żywności, jak i obserwatorów trendów roślinnych. W poprzednich edycjach dołączyło do nas wiele ekspertek i ekspertów z Polski i zza granicy. Gościliśmy przedstawicieli między innymi takich firm jak: Dobra Kaloria, Jeronimo Martins, Pyszne.pl czy Givaudan.

Zapraszamy do rejestracji na konferencję przez platformę Eventory. Do 2 września trwa sprzedaż biletów Early Birds w specjalnej cenie.

Diana Tokarska
Absolwentka kierunku technologia żywności, której zależy na podejmowaniu rozmowy o zrównoważonym systemie żywności. Ciekawa nowych miejsc i smaków, uwielbia spędzać czas wśród natury.