O RoślinnieJemy

Fleksitarianizm – czyli świadome ograniczenie produktów odzwierzęcych w diecie – kolejny rok z rzędu utrzymuje się na pozycji jednego z czołowych trendów w branży spożywczej. Już 43% Polaków ogranicza spożycie mięsa (IQS, 2019), a prawie co 10. osoba nie je go wcale (Panel Ariadna, 2019). Powodów, dla których rosnąca liczba osób na całym świecie coraz częściej sięga po roślinne alternatywy tradycyjnych produktów i dań jest wiele: od troski o zdrowie swoje i bliskich, przez chęć powstrzymania zmian klimatycznych, aż po czystą ciekawość oraz – tak po prostu – ich wysoką jakość i satysfakcjonujący smak. 

To już pewne: zmienia się nie tylko wnętrze naszych lodówek, ale i cały styl życia. Chcąc utrzymać swoją pozycję na rynku, zarówno producenci żywności oraz właściciele lokali gastronomicznych nie mogą dłużej ignorować faktu, że coraz więcej osób na całym świecie oczekuje coraz szerszej, jakościowej, roślinnej oferty zarówno na sklepowych półkach, jak i w restauracyjnych menu.

Chcąc wspierać przedsiębiorców we właściwym reagowaniu na zmieniające się potrzeby konsumentów, grupa doświadczonych ekspertów powołała kampanię RoślinnieJemy. Oferujemy profesjonalne wsparcie w rozwoju oraz promocji nowych, roślinnych produktów i dań. Działamy opierając się na badaniach rynku, zachowań konsumenckich, a także rzetelnej wiedzy z zakresu roślinnej kuchni i najnowszych światowych trendów.
Można nam zaufać.

Masz pomysł na współpracę? Odezwij się na kontakt@roslinniejemy.org

Możesz umówić się też z nami na konsultację online.