Chefs For Change to cykl roślinnych kolacji charytatywnych w wykonaniu ambasadorów kampanii RoślinnieJemy i lokalnych gości specjalnych. W maju, czerwcu i październiku odwiedzimy kolejno: Gdynię, Poznań i Warszawę, żeby odkryć przed gośćmi bogactwo kuchni wegańskiej. Dochód ze sprzedaży biletów wesprze działania kampanii RoślinnieJemy, która jest częścią jednej z 12 najbardziej efektywnych organizacji prozwierzęcych na świecie - Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Kup bilet, rozsmakuj się w bogactwie kuchni roślinnej i bądź częścią zmiany.

Chefs

 • Marysia Przybyszewska

  Szefowa kuchni, która doświadczenie zdobywała m.in. w słynnej “Nomie”, ambasadorka kampanii RoślinnieJemy, miłośniczka polskich, arabskich i azjatyckich smaków.

 • Grzegorz Łapanowski

  Pomysłodawca i założyciel Fundacji Szkoła Na Widelcu, właściciel Food Lab Studio, kucharz, prowadzący polskiej edycji programu Top Chef, ambasador akcji #RoślinnePoniedziałki

 • Marcin Popielarz

  Chef Patron Restauracji Biały Królik, zwycięzca Plebiscytu S.Pellegrino Young Chef na najlepszego młodego szefa kuchni Europy Środkowo-Wschodniej, ambasador akcji #RoślinnePoniedziałki.

 • Tomasz Olewski

  Szef Kuchni Restauracji Concordia Taste, ambasador akcji #RoślinnePoniedziałki, które w Concordii stały się znaną i lubianą tradycją gości i zespołu.

Widzimy się przy stole!

Gdynia, Restauracja "Biały Królik" - 10 maja 2019, godz. 18.00
 • Sezonowe menu w całości oparte o lokalne wegańskie składniki, przygotowane przez Marcina Popielarza i Rafała Koziorzemskiego, gospodarzy "Białego Królika", oraz ambasadorów kampanii Roślinniejemy - Grzegorza Łapanowskiego, Marię Przybyszewską, Tomasza Olewskiego. Wspólnie z naszymi ambasadorami będzie gotował dla Państwa również gość specjalny: Jacek Koprowski z Restauracji Fino.

 • Na talerzach między innymi: warzywa z ogrodu "Białego Królika" + guacamole z rozchodnika, marynowane białe szparagi z ogórkiem i sosem z młodych dzikch ziół, słodki ryż z młodymi pędami świerku, 4 inne dania degustacyjne

 • Doskonałe wegańskie wino zaserwuje Przemysław Gwardzik z Pracowni "Red Wine&Whisky"

Poznań, Restauracja Concordia Taste, 14 czerwca 2019, godz. 18.00
Gość specjalny: Marta Dymek (autorka bloga Jadłonomia)
 • Czerwcowe wegańskie menu pełne lokalnych składników, przygotowane przez ambasadorów kampanii Roślinniejemy: Tomasza Olewskiego - gospodarza Restauracji Concordia Taste, Marię Przybyszewską, Marcina Popielarza, Grzegorza Łapanowskiego.

 • Gość specjalny: Marta Dymek - autorka bloga Jadłonomia i najpoczytniejszych wegańskich książek kulinarnych w Polsce

 • W menu m.in.: consomme pomidorowe z pierożkami wonton i olejem imbirowym, chips z tapioki z pudrem z cytrusów i pikantne awokado, kalafiorowe asiette, młoda cebula z wegańskim BBQ

 • Doskonałe wegańskie wino zaserwuje Przemysław Gwardzik z Pracowni "Red Wine&Whisky

Warszawa, Food Lab Studio, 2 października 2019, godz. 18.00
Gość specjalny: Marta Dymek, Jadłonomia
 • Jesienne roślinne menu oparte o sezonowe składniki, skomponowane i przygotowane przez ambasadorów kampnii Roślinniejemy: gospodarza Food Lab Studio - Grzegorza Łapanowskiego, Marię Przybyszewską, Marcina Popielarza i Tomka Olewskiego

 • Kolacja będzie również wstępem do II edycji konferencji "Plant Powered Perspectives" (3-4 października, Warszawa) i pierwszą okazją do poznania prelegentów

 • Doskonałe wegańskie wino zaserwuje Przemysław Gwardzik z Pracowni "Red Wine&Whisky"

Bilety

Gdynia

Do wyczerpania biletów

Dostępne

150zł

Kup

Poznań

Do wyczerpania biletów

Dostępne

120zł

Kup

Warszawa

Do wyczerpania biletów

Dostępne

120zł

Kup

O Roślinniejemy

Celem kampanii Roślinniejemy jest popularyzowanie bardziej roślinnej diety, wspieranie producentów żywności, sieci handlowych i restauratorów we wprowadzaniu oraz promowaniu roślinnych produktów i dań. Doradzamy, testujemy, promujemy i łączymy ze sobą przedsiębiorców w celu pojawiania się na rynku coraz większej liczby roślinnych alternatyw. Kuchnia roślinna to nasza pasja.

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najświeższe informacje o projekcie.

Szanujemy Twoją prywatność i zapewniamy, że podane informacje będą używane wyłącznie do celów związanych z wysyłaniem informacji o konferencji Plant-Powered Perspectives. Wszystkie informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych związanych z komunikacją elektroniczną oraz potwierdzasz, że masz ukończony 16 rok życia.

Partnerzy

Kontakt

Masz pytania? Interesuje Cię partnerstwo lub patronat medialny? Napisz albo zadzwoń: