Ruszyła nowa akcja „Więcej niż Sałatka”, w której również Ty możesz wziąć udział! 

Na naszych mediach społecznościowych pojawiła się informacja o nowym projekcie o nazwie „Więcej niż Sałatka”. Przygotowaliśmy go z myślą o Tobie i nas wszystkich. Poniżej dowiesz się, jak możesz się zaangażować.

Chyba wszyscy znaleźliśmy się kiedyś w sytuacji, w której wyszliśmy do restauracji ze znajomymi, a na miejscu okazało się, że metodą eliminacji jedyną roślinną opcją w menu okazała się – no właśnie – sałatka. Wiele restauracji nadal nie oferuje nic więcej, dlatego pomocą naszych czytelników i obserwatorów chcemy to zmienić.

Jeżeli w Twojej okolicy znajduje się lokal, w którym bardzo chciał(a)byś zobaczyć opcje roślinne, możesz sam(a) zostać częścią zmiany, zadać parę pytań, przedstawić korzyści wynikające z posiadania w menu w 100% roślinnych posiłków i zaproponować dołączenie do naszej akcji. Nie martw się – wszystko czego potrzebujesz do rozmowy otrzymasz od nas.

Wystarczy, że napiszesz do nas na Facebooku lub wyślesz e-mail bezpośrednio na adres: restauracje@roslinniejemy.org. Wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje, nasz przewodnik dla restauracji oraz formularz do samodzielnego wypełnienia, które zdecydowanie ułatwią Ci kontakt z restauracją. To nic trudnego, a Twoja pomoc ma nieocenioną wartość! Dzięki Twojemu zaangażowaniu możemy powiększać rynek zdrowych, roślinnych posiłków i ulżyć naszej planecie.

Jeżeli boisz się podjąć pierwszego kroku i rozpocząć rozmowę – bez obaw. Każdy z nas stał kiedyś przed podobnym wyzwaniem, ale obiecujemy, że w praktyce to nic trudnego. Jeżeli będziesz miał(a) z czymś problem – śmiało pytaj. Pomożemy Ci w rozmowach z restauracją. Najważniejsze jest pozytywne i otwarte nastawienie.

Powodzenia i dziękujemy że jesteś z nami!